Näyttelyt 2014 / Show results 2014

 

12.1 Lahti (Harto Stockmari)

Bestbox Esmeralda Mas Cara ROP

Bestbox Gran Hermano VSP,SERT

Bestbox Hola Cara Mia ROP-pentu

 

23.2.Jyväskylä Int (Diana Norman)

Bestbox Bonita De Luna ROP,CACIB

Bestbox Esmeralda Mas Cara PN3,VACA

Bestbox Gran Hermano VSP,CACIB

Bestbox Hola Cara Mia PN2,SERT

Bestbox Gran Talento NuoEh4

ROP-Kasvattaja

 

21.4 Imatra KV (Pirjo Aaltonen)

Bestbox Gran Talento PU2,Sert,Vaca ->Cacib

 

3.5 Tampere (Greame Missen)

 Bestbox Bonita De Luna ROP,Cacib

 Bestbox Esmeralda Mas Cara PN3,Vaca ->Cacib

Bestbox Gran Hermano PU2,Sert,Vaca ->Cacib

ROP-Kasvattaja

 

Rauma (Svante Firsk)

Bestbox Bonita De Luna ROP

Bestbox Esmeralda Mas Cara Pn3

 Bestbox Gran Hermano PU2

Bestbox Hola Cara Mia Pn2,Sert

Bestbox BIS1 kasvattaja

 

18.5 Oulu (Rajic Branislav)

Bestbox El Ministro Defenca ROP SERT CACIB

 

23.5 Liettua (Lilian De Ridder)

Bestbox Bonita De Luna VSP,SERT,CACIB

Bestbox Esmeralda Mas Cara SERT

Bestbox Gran Hermano SERT

 Bestbox BIS2 kasvattaja

 

24.5 Liettua (Satu Ylä-Mononen)

Bestbox Bonita De Luna VSP ,SERT ,CACIB ,LT Ch,BALT Ch

Bestbox Esmeralda Mas Cara SERT

Bestbox Hola Cara Mia Rop-jun,Jun-Sert,BALTIAN JUNIORI VOITTAJA 2014

Bestbox BIS2 kasvattaja

 

25.5 Liettua (Svend Lovenkjaer)

Bestbox Bonita De Luna VSP ,SERT ,CACIB ,LT Ch,BALT Ch

Bestbox Esmeralda Mas Cara SERT ,VACA

Bestbox Hola Cara Mia LT JCh

 

7.6 Klubsieger( Olavi Tuovinen)

Bestbox Bonita De Luna PKN4

 

8.6 Erikoisnäyttely (Sergej Vanza,Sabina Heric)

 Bestbox Hola Cara Mia ROP- jun,PN1,Sert,VSP

 

12.7 Kokkola (Markku Kipinä)

Bestbox Bonita De Luna Pn2,Vaca

 Bestbox Gran Talento Pu2,Vaca

Bestbox Angelface Pn4,Rop-vet Rop-kasvattaja

 

26.7 Helsinki (Sanna Vakkilainen)

Bestbox Bonita De Luna ROP

Bestbox Esmeralda Mas Cara Pn4

 

3.8 Kouvola (Peter Rehanek)

Bestbox Bonita De Luna VSP

Bestbox Gran Hermano PU4

Bestbox Gran Talento PU2,SERT

 BIS-4 kasvattaja

 

 5.8 Siikajoki (Jari Laakso)

Bestbox El Ministo De Fenca ROP

 

7.9 Raisio (Kirsi Tevalin)

 Bestbox Bonita De Luna ROP,RYP3

Bestbox Hola Cara Mia PN3,Vara-sert

 

5.10 Tuulos (Lilian Pajulaid)

Bestbox Hola Cara Mia PN4

 

11.10 Valmiera, Latvia

Bestbox Gran Talento VSP, SERT, Lv Ch

 

12.10 Valmiera, Latvia

 Bestbox Hola Cara Mia JunSERT, ROP, LV JCH

Bestbox Gran Talento VSP

 

26.10 Seinäjoki (Elena Ruskovaara)

Bestbox Bonita De Luna ROP

Bestbox Hola Cara Mia PN2 ,SERT

Rop-kasvattaja

 

6.12 Helsinki Winner-14 (Tapio Eerola)

Bestbox Bonita De Luna PN4 B

estbox Esmeralda Mas Cara PN3,Vaca varasert

 

12.12 Ruotsin Voittaja-14 (Ole Staunskjaer)

Bestbox Bonita De Luna VSP CACIB Ruotsin Voittaja-2014

 Bestbox Hola Cara Mia PN2 VARA-CACIB

 

©Senni Enroos